Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já,Věra Tůmová, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (Ochrana osobních údajů), které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

0
lidí
četlo eBook

Co o eBooku říkají

"Miluji chození pěšky, dělá mi dobře na těle i na duši, a jsem nadšená, že to někdo má úplně stejně. Na Věrčin eBook jsem se moc těšila, byla jsem zvědavá, co nového o chůzi se dozvím. A jsem velice mile překvapena. Věrka se dělí o své zkušenosti s radostí i humorem, a to velmi motivujícím a inspirujícím způsobem. Vůbec jsem netušila, že má chůze tolik pozitivních dopadů na naše zdraví i psychiku, takže mě to příjemně obohatilo. Těším se, jak si odteď své procházky budu ještě více a veseleji užívat. Ebook je napsán s láskou a úžasnou lehkostí, přečtete jej jedním dechem. Mám pocit, jako bych se skvěle s Věrkou prošla a načerpala u toho energii. Její příběh vás chytne za srdce a nepustí. Líbí se mi, že Věrčin program Chůze jako lék je opravdu pro každého, bez rozdílů. A už kvůli bonusu č. 5 tenhle poklad ve vaší elektronické knihovně rozhodně nesmí chybět! 🙂 Čeká na vás spousta bonusů i milé překvapení na konci eBooku, které už si spokojeně visí na mé nástěnce."
Lenka KřetínskáPsycholožka
Už od malička je mi chůze naprosto přirozená, je to jedna z mých nejoblíbenějších činností. Proto mě velice mrzí, že spousta lidí si neváží toho štěstí, že má zdravé nohy, které může využívat. Spousta lidí lituje ty, co jsou na vozíčku. Ale spíš vozíčkáři by mohli litovat těch, co mají zdravé nohy, ale přesto radši využívají auto nebo MHD. Věra v tomto eBooku krásně inspiruje k tomu, jak začít chůzi využívat ve svém životě jako blahodárný lék na nejčastější civilizační neduhy a problémy. eBook je psaný velice čtivě a poutavě a je doplněn krásnými fotkami. Myslím, že právě tento eBook by vás měl nakopnout k tomu, abyste omezili mačkání čudlíku na vašem klíči od auta a pořádně si to našlápli po svých do lepšího života.
Martina MaláBloggerka & Au-pair
Příběh Věrky Tůmové mne vtáhl až do jejího podkrovního bytu. Tam, kde si šáhla až na samé dno. Tam se stal zázrak. Věrka se nechala vést svoji intuicí a šla za svým snem. Snem a vzpomínkou na dědečka, který ji ukázal směr jejího dalšího života. Života, který ji přinesl tolik pozitivního pro její život a pro život její dcerky a dalších přátel. Přinesl ji CHŮZI. Ano, to je ten její zázrak.Já tento zázrak znám a miluji chůzi už od svého dětství. K chůzi mne dovedl můj táta a je to pro mne jedno z mých bohatství. Díky tomuto eBooku si uvědomuji, co vše pozitivního mi chůze přináší. Věrka se s vámi podělí o všechny tyto zázraky. Neváhejte! Začtěte se do těchto řádek, je to krok tím správným směrem. Směrem ku zdraví, k našemu největšímu bohatství.
Jana OhankováJanaohankova.cz, pomáhám lidem spojit se se zdravím, našim největším bohatstvím.
Věra napsala pěkně strukturovaný e-book, ve kterém podala vysvětlení sedmi základních efektů chození na lidský organismus. Každý bod je dostatečně rozebrán a prozkoumán. A u každého zmíněného bodu je vždy příjemným překvapením, na co vše může mít chůze kladný účinek. Velkým bonusem je, že všechno, co Věra doporučuje, také osobně vyzkoušela. A nejen vyzkoušela, jak je patrné z předmluvy, Věra tímto způsobem po více jak tři roky denně žila. E-book doporučuji k prozkoumání, kromě faktů je totiž také velmi čtivě zpracován: přečtete jej na jeden zátah až po poslední řádku.
Vladka BotlíkováŠkolitelka zdravého pohybu, www.vladanabotlikova.cz